Statistieken 2013-2014
WEDSTRIJDEN:
DATUM | TIJD | SOORT | THUIS | UIT | UITSLAG | VERSLAG | |||
TOERNOOI ZWOLLE | Hanze Cup |
||||||||
17-08-2013 | 12:00 | Oefen | Neptunus-Schiebroek 2 | - | SCO'63 2 |
7 - 0 |
SCO'63 2 (thuis) |
||
24-08-2013 | 11:30 | Beker | Neptunus-Schiebroek 2 | - | DCV 2 | 4 - 3 |
DCV 2 (thuis) |
||
27-08-2013 | 18:45 | Beker | Victoria '04 2 | - | Neptunus-Schiebroek 2 | 3 - 3 | Victoria'04 2 (uit) |
||
31-08-2013 | 15:00 | Beker | Smitshoek 3 | - | Neptunus-Schiebroek 2 | 1 - 3 | Smitshoek 3 (uit) |
||
07-09-2013 | 12:00 | Comp | Neptunus-Schiebroek 2 | - | VVOR 2 | 3 - 1 | VVOR 2 (thuis) |
||
14-09-2013 | 12:45 | Comp | Zwaluwen 3 | - | Neptunus-Schiebroek 2 | 1 - 4 |
Zwaluwen 3 (uit) |
||
21-09-2013 | 12:00 | Comp | IJVV De Zwervers 2 | - | Neptunus-Schiebroek 2 | 0 - 1 |
IJVV de Zwervers 2 (uit) |
||
28-09-2013 | 12:00 | Comp | Neptunus-Schiebroek 2 | - | ARC 3 | 2 - 1 |
ARC 3 (thuis) |
||
05-10-2013 | 11:30 | Comp | Zevenhoven 2 | - | Neptunus-Schiebroek 2 | 1 - 4 |
Zevenhoven 2 (uit) |
||
12-10-2013 | 12:00 | Comp | Neptunus-Schiebroek 2 | - | Floreant 2 | 4 - 2 |
Floreant 2 (thuis) |
||
19-10-2013 |
12:00 |
Beker |
Neptunus-Schiebroek 2 |
- |
MVV'27 2 |
2 - 2, 4 - 3 ns |
MVV'27 2 (thuis) |
||
26-10-2013 | 15:00 | Comp | Sportlust '46 3 | - | Neptunus-Schiebroek 2 | 4 - 6 |
Sportlust'46 3 (uit) |
||
02-11-2013 | 12:00 | Comp | Neptunus-Schiebroek 2 | - | Deltasport 2 | 4 - 1 |
Deltasport 2 (thuis) |
||
09-11-2013 | 12:00 | Comp | WDS 2 | - | Neptunus-Schiebroek 2 | 0 - 2 |
WDS 2 (uit) |
||
16-11-2013 | 12:00 | Comp | Neptunus-Schiebroek 2 | - | Schoonhoven 2 | 3 - 0 |
Schoonhoven 2 (thuis) |
||
23-11-2013 |
12:00 |
Beker |
Botlek 2 |
- |
Neptunus-Schiebroek 2 |
1 - 3 |
Botlek 2 (uit) |
||
30-11-2013 | 12:00 | Comp | CWO 2 | - | Neptunus-Schiebroek 2 | 2 - 2 |
CWO 2 (uit) |
||
07-12-2013 | 12:15 | Comp | VVOR 2 | - | Neptunus-Schiebroek 2 | 1 - 1 |
VVOR 2 (uit) |
||
14-12-2013 | 12:00 | Comp | Neptunus-Schiebroek 2 | - | Zwaluwen 3 | 1 - 2 |
Zwaluwen 3 (thuis) |
||
11-01-2014 | 13:00 | Oefen | Neptunus-Schiebroek 2 | - | Brielle 2 | vervallen | |||
18-01-2014 | 12:00 | Comp | Neptunus-Schiebroek 2 | - | IJVV De Zwervers 2 | 4 - 2 |
IJVV de Zwervers 2 (thuis) |
||
25-01-2014 | 14:30 | Comp | ARC 3 | - | Neptunus-Schiebroek 2 | 4 - 4 |
ARC 3 (uit) |
||
01-02-2014 | 12:00 | Comp | Neptunus-Schiebroek 2 | - | Zevenhoven 2 | 1 - 1 |
Zevenhoven 2 (thuis) |
||
08-02-2014 | 12:00 | Comp | Floreant 2 | - | Neptunus-Schiebroek 2 | 2 - 1 |
Floreant 2 (uit) |
||
15-02-2014 |
12:00 |
Beker |
Neptunus-Schiebroek 2 |
- |
FC 's Gravenzande 3 |
4 - 1 |
FC 's Gravenzande 3 (thuis) |
||
01-03-2014 |
13:00 |
Beker |
DSO 4 |
- |
Neptunus-Schiebroek 2 |
2 - 2, 3 - 1 ns |
DSO 4 (uit) |
||
08-03-2014 | 11:00 | Comp | Deltasport 2 | - | Neptunus-Schiebroek 2 | 6 - 3 |
|||
15-03-2014 | 12:00 | Comp | Neptunus-Schiebroek 2 | - | Sportlust '46 3 | 2 - 1 |
Sportlust'46 3 (thuis) |
||
05-04-2014 | 12:00 | Comp | Neptunus-Schiebroek 2 | - | WDS 2 | 11 - 1 | WDS 2 (thuis) |
||
03-05-2014 | 12:45 | Comp | Schoonhoven 2 | - | Neptunus-Schiebroek 2 | 1 - 1 |
Schoonhoven (uit) |
||
10-05-2014 | 12:00 | Comp | Neptunus-Schiebroek 2 | - | CWO 2 | 9 - 0 |
CWO 2 (thuis) |
||
17-05-2014 |
11:00 |
Nacomp |
Oude Maas 2 |
- |
Neptunus-Schiebroek 2 |
3 - 4 |
Oude Maas 2 (uit) |
||
24-05-2014 |
12:00 |
Nacomp |
Neptunus-Schiebroek 2 * |
- |
Oude Maas 2 |
1 - 0 |
Oude Maas 2 (thuis) |
||
31-05-2014 |
12:00 |
Nacomp |
Rozenburg 2 |
- |
Neptunus-Schiebroek 2 |
1 - 0 |
Rozenburg 2 (uit) |
||
07-06-2014 |
12:00 |
Nacomp |
Neptunus-Schiebroek 2 |
- |
Rozenburg 2 * |
2 - 3 |
Uitslagen:
ARC | CWO | Del | Flo | Nep | Sch | Spo | VVO | WDS | Zev | Zwa | Zwe | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ARC 3 |
5-2 |
5-4 |
2-2 |
4-4 |
2-2 |
2-3 |
0-4 |
3-2 |
0-1 |
2-5 |
4-3 |
|
CWO 2 |
2-4 |
3-4 |
1-2 |
2-2 |
2-3 |
2-1 |
0-3 |
2-3 |
1-5 |
1-1 |
3-3 |
|
Deltasport 2 |
4-0 |
3-0 |
4-1 |
6-3 |
5-2 |
4-2 |
2-0 |
3-1 |
4-1 |
1-1 |
3-0 |
|
Floreant 2 |
2-1 |
4-2 |
3-3 |
2-1 |
2-5 |
3-3 |
2-0 |
1-2 |
4-2 |
1-3 |
4-1 |
|
Neptunus-Schiebroek 2 |
2-1 |
9-0 |
4-1 |
4-2 |
3-0 |
2-1 |
3-1 |
11-1 |
1-1 |
1-2 |
4-2 |
|
Schoonhoven 2 |
1-4 |
3-1 |
2-3 |
3-0 |
1-1 |
1-3 |
1-0 |
5-3 |
0-1 |
1-2 |
2-1 |
|
Sportlust '46 3 |
1-1 |
6-0 |
4-1 |
5-0 |
4-6 |
3-1 |
0-2 |
1-5 |
3-2 |
1-2 |
3-1 |
|
VVOR 2 |
4-1 |
4-2 |
3-3 |
4-0 |
1-1 |
1-2 |
2-3 |
4-1 |
4-1 |
5-3 |
7-2 |
|
WDS 2 |
2-2 |
2-5 |
2-5 |
0-1 |
0-2 |
2-0 |
0-1 |
0-1 |
2-0 |
3-1 |
4-1 |
|
Zevenhoven 2 |
3-2 |
1-2 |
0-3 |
2-2 |
1-4 |
3-2 |
0-5 |
4-1 |
6-2 |
3-0 |
2-0 |
|
Zwaluwen 3 |
0-3 |
3-2 |
1-1 |
2-1 |
1-4 |
1-4 |
1-3 |
1-1 |
3-3 |
1-2 |
2-0 |
|
Zwervers, IJVV de 2 |
2-3 |
3-4 |
0-6 |
2-1 |
0-1 |
1-4 |
5-2 |
2-2 |
6-0 |
3-2 |
1-1 |
Eindstand:
TEGENSTANDERS:
A.R.C. 3
Olympiaweg 6
ALPHEN AAN DEN RIJN
|
Tegenstander Competitie T.28/09 - U.25/01
Sportcomplex Zegersloot Alphense Racing Club
2012/'13: 5e pos. - 2e kl.A |
|
C.W.O. 2
Trimpad 12 (Kethelweg 220)
VLAARDINGEN
|
Tegenstander Oefen T.17/08
Tegenstander Competitie U.30/11 - T.10/05
Sportcomplex Trimpad Combinatie Wil Overwinnen 2012/'13: 4e pos. - 2e kl.B |
|
D.C.V. 2
Waalplantsoen 3
KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
|
Tegenstander Beker T.24/08
Sportcomplex Waalplantsoen Door Combinatie Verkregen 2012/'13: 1e pos. - 4e kl.06 2013/'14: 3e kl.D |
|
Deltasport 2
Kooikersweg 2
VLAARDINGEN
|
Tegenstander Competitie T.02/11 - U.08/03
Sportcomplex Broekpolder 2012/'13: 3e pos. - 2e kl.B |
|
Floreant 2
Hoogeveensweg 1
BOSKOOP |
Tegenstander Competitie T.12/10 - U.08/02
Sportcomplex Floreant 2012/'13: 4e pos. - 2e kl.C |
|
Schoonhoven 2
Nieuwe Singel 41
SCHOONHOVEN
|
Tegenstander Competitie T.16/11 - U.03/05
Sportcomplex Het Hofland 2012/'13: 7e pos. - 2e kl.C |
|
Smitshoek 3
Voordijk 498
BARENDRECHT
|
Tegenstander Beker U.31/08 |
|
Sportlust '46 3
Waardsedijk 31
WOERDEN
|
Tegenstander Competitie U.26/10 - T.15/03 Sportcomplex Cromwijck 2012/'13: 6e pos. - 2e kl.C |
|
Victoria '04 2
Kooikersweg 3
VLAARDINGEN
|
Tegenstander Beker U.27/08 |
|
V.V.O.R. 2
Prinsenlaan 991
ROTTERDAM
|
Tegenstander Competitie T.07/09 - U.7/12 Sportcomplex De Venhoeve Voetbal Vereniging Oost Rotterdam 2012/'13: 9e pos. - 2e kl.C |
|
W.D.S. 2
Pauw Boerefijnpad 2
DRIEBRUGGEN
|
Tegenstander Competitie U.09/11 - T.05/04 Sportcomplex Wierickweide Waarder Driebruggen Sportvereniging 2012/'13: 1e pos. - 3e kl.C |
|
Zevenhoven 2
Stationsweg 23
ZEVENHOVEN
|
Tegenstander Competitie U.05/10 - T.02/02 |
|
Zwaluwen 3
Zwaluwenlaan 500
VLAARDINGEN
|
Tegenstander Competitie U.14/09 - T.14/12
Sportpark Zwaluwen 2012/'13: 14e pos. - 1e kl.A |
|
IJVV De Zwervers 2
Smeetslandseweg 15
ROTTERDAM
|
Tegenstander Competitie U.21/09 - T.18/01 Sportcomplex De Groote Stee 2012/'13: 5e pos. - 2e kl.C |